Изпратил: The_Final_CutGm F Dm GmЗабрави за мен, забрави щастливите дни.Gm F Dm Gm Ebзабрави за мен, колко те обичах забрави. F Dm Gm F EbБез вина рани ме, от любов боли ме, F Gmа обидата горчи.Припев: Eb F Dm GmЗабрави за всичко между нас, ще забравя аз. Eb F GmАла как да кажа за това на сърцето, Eb Fзабрави за всичко между нас.Dm Gm F Eb F GmЩе призная аз - във всеки друг ще виждам теб докрая.(х2):Твоя съм била - сляпо вярвах в любовта ти.Твоя съм била, но разбрах едва-едва сега.Всичко по между ни е стена от думи,без прозорец и врата.Припев: (х2)
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)