Изпратил: The_Final_CutEbm Db Bbm EbmЗабрави за мен, забрави щастливите дни.Ebm Db Bbm Ebm Bзабрави за мен, колко те обичах забрави. Db Bbm Ebm Db BБез вина рани ме, от любов боли ме, Db Ebmа обидата горчи.Припев: B Db Bbm EbmЗабрави за всичко между нас, ще забравя аз. B Db EbmАла как да кажа за това на сърцето, B Dbзабрави за всичко между нас.Bbm Ebm Db B Db EbmЩе призная аз - във всеки друг ще виждам теб докрая.(х2):Твоя съм била - сляпо вярвах в любовта ти.Твоя съм била, но разбрах едва-едва сега.Всичко по между ни е стена от думи,без прозорец и врата.Припев: (х2)
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)