Изпратил: kukumqv B F# G#m E B F# Не искам в съня ми да мисля как да живея в самота, G#m E не искам тъмнина! B F# G#m E B F# Не искам в ума ми, решетки сиви да спират мисълта, G#m E не искам да мълча! F# G#m E Всичко което искам е СВОБОДА! B F# Не няма да ме видиш долу, G#m E B не мога да живея без мечти. F# Аз искам да летя високо, G#m E B F# E ела с мен и полети. Аз искам в очите да гледам слънцето без да чувствам страх, сълзи да няма в тях. Аз искам до звездите да стигне някак си моята мечта, и да се сбъдне тя. Всичко което искам е СВОБОДА! Не няма да ме видиш долу, не мога да живея без мечти. Аз искам да летя високо, ела с мен и полети. /2 Аз искам да полетя... Не няма да ме видиш долу, не мога да живея без мечти. Аз искам да летя високо, ела с мен и полети. /
akordite.com е безплатен сайт, поддържан с реклами. Моля, добави ни в списъка с изключения, за да продължиш да ползваш сайта. (Това съобщение се показва само на потребителите, които не са се регистритали в сайта.)